لاکسیتا

خرید عمده لباس

حریم خصوصی

لاکسیتا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در لاکسیتا ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

همچنین لاکسیتا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا حراجی ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل، پیامک یا پیام در شبکه های اجتماعی ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیام‌ها نداشته باشند، می‌توانند از طریق تماس با پشتیبانی لاکسیتا عضویت دریافت اینگونه پیام‌ها را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.


ارسال هرگونه پیام تحت عنوان لاکسیتا، با هر شماره‌ای یا حساب کاربری در شبکه های اجتماعی که در وبسایت معرفی نشده است، تخلف و سوء استفاده از نام لاکسیتا است و در صورت دریافت چنین پیام‌هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@laxita.com اطلاع دهید.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید موضوع را با پشتیبانی لاکسیتا مطرح نموده تا هرچه سریعتر شماره جدید ثبت شود.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه لاکسیتا را از خود سلب می‌کند. لاکسیتا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای لاکسیتا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.


همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که لاکسیتا همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لاکسیتا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و لاکسیتا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد. لاکسیتا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خوشایندی را برای همه کاربران فراهم آورد.