لاکسیتا

خرید عمده لباس

شرایط استفاده

هرگونه استفاده از لاکسیتا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. لاکسیتا هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از کالاهای منتشر شده‌ در لاکسیتا استفاده می‌کنند.

تلاش لاکسیتا، معرفی محصولات با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آنها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از محصولات این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و لاکسیتا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به لاکسیتا ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

لاکسیتا مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به لاکسیتا که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و لاکسیتا مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

محصولات درج شده در لاکسیتا با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آنها در هر زمان به ارسال‌کننده محصول داده شده است. استفاده کننده از لاکسیتا حق کپی‌برداری از اطلاعات تولید/پخش کننده محصول، نوشتار و تصاویر ارسال شده به لاکسیتا را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.